Szanowni Rodzice!

Bardzo dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyliście Przedszkole Niepubliczne ,, Poziomka ”, powierzając swój największy skarb jakim są wasze dzieci. Postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom tak aby Wasze pociechy czuły się u nas doskonale i wspaniale się rozwijały.

W celu usprawnienia komunikacji przekazuję Państwu kilka informacji:

1. Zajęcia dydaktyczne PN ,, Poziomka” będą rozpoczynać się o godz. 9.15 lub 9.30 prosimy, w miarę możliwości, przyprowadzać dzieci jak najwcześniej.

2. Dla dzieci w wieku 3-6 lat zostały zamówione podręczniki zarówno do edukacji przedszkolnej jak i języka angielskiego, na zebraniu z rodzicami przekażemy Państwu szczegóły na ten temat – wcześniej podając ceny podręczników.

3. Zebranie z rodzicami odbędzie się 13 września we wtorek o godz. 16.00, na które SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

4. Podczas wakacji został przeprowadzony remont i szereg modernizacji PN ,,Poziomka” w celu dalszych zmian liczymy na Państwa systematyczne i terminowe wpłaty do 10 każdego miesiąca.

5. Prosimy o odebranie umów z przedszkolem w sekretariacie przedszkola w terminie 5-9 września, a także dokonanie wpłaty wpisowego w wysokości 100 zł na konto przedszkola.* ( informacja nie dotyczy rodziców, którzy tych formalności dopełnili ).

Z poważaniem
Ewa Czaińska